Avaleht / uudised / Meeleolukad ja harivad meeskonnakoolitused

Meeleolukad ja harivad meeskonnakoolitused

Leivateo õpituba.
Õpituba pakub võimalust saada oma kodu parimaks leivameistriks. Koolitusel jagame leivaküpsetamise tarkusi ja kogemusi, proovime koos leivateo erinevaid etappe, maitseme ahjusooja leiba, joome taimeteed. Kõik osalejad saavad koju kaasa juuretise, retseptid ja leiva valmistamise õpetused.
Koolitust pakume gruppidele alates 10 inimesest.

UUS! Toidud Eesti mõisate köökidest
Koolituse läbiviija on Le Cordon Bleu diplomiga kokk Mirja von Knorring, kelle teadmised mõisaköögist ja tolleaegsest elust-olust pärinevad mitmetes Eesti mõisates virtinana töötanud Selma-Mathilde Ariko saja aasta tagustest retseptidest ja märkmetest ning näitavad põhjalikult, mida tollal söödi. Mirja von Knorring´i abil ja juhendamisel saame neid toite ka tänapäeval hõlpsalt ise teha. Koolitusel valmivad seega kaasaegsema varjundiga klassikalised mõisaköögi toidud. Mõisa toitude valmistamine põhineb meie ettekujutlusel traditsioonilisest eesti köögist ja sisaldab ka huvitavaid mõjutusi teistest maadest.
Koolitust pakume gruppidele alates 8-12 inimesest.


Vanalinnamäng Sajandeid Põnev.
Tallinna vanalinn on ainus algselt säilinud vanalinn Euroopas. Orienteerumismängu põhiline eesmärk on lõbusas vormis Tallinna vanalinna koos avastamine ja põnevate faktide teada saamine UNESCO maailmapärandist. Mängu ülesehitus nõuab oma silmadega ajalooliste vaatamisväärsust nägemist. Aega on kulub teekonna läbimiseks 1,5 tundi. Koolitust pakume gruppidele alates 10 inimesest.

Grilling Akvaariumis.
Meeleolukas ja hariv vabaõhukoolitus toimub Tallinnast 35 km kaugusel looduses. Just seal jagame osalejatele nõuandeid oskuslikuks kalapüügiks, õpetame kala töötlema ja sellest maitsvaid kalaroogasid valmistama. Õhtu jooksul saame teada, kuidas valmistada hõrgutavat kalamehe uhhaad, mida tähendab ministeeriumisalat, kuidas maitseb Vaasa ämma kuldkala ja et kartul ning räimed on senini eestlaste lemmikud jpm. Koolitust pakume gruppidele alates 10 inimesest.


Trühvlite valmistamise koolitus.
Šokolaadi- ja sellest trühvlite valmistamise koolitusel tutvume toorainetega ja voolime naturaalsest shokolaadist ning meile meelepärastest lisanditest, puuviljadest, pähklitest ja paljust muust, trühvleid. Naudime koos nende meeleolu tõstvat ja hõrku maitset.
Koolitust pakume gruppidele alates 10 inimesest.

Meisterdamise õpituba.
Töötoas saate oma kätega meisterdada väikeseid kunstiteoseid ja heita pilk looja igapäevasesse tööprotsessi. Klassikaline vitraaž, klaasmosaiik, keraamika, klaasisulatus, klassikaline lillemaal ja akvarellimaal pakuvad võimalusi interjööri ilmestamiseks. Portselanehete valmistamise ja ehtsatest kividest ehete valmistamise töötoas valmivad jällegi kaunid ehted.
Koolitust pakume gruppidele alates 8 inimesest.

TEEMAD:
1)"Jaapani kultuur ja tavad - 7 teemat"
2)"Vürtsitoas koos Rainiga"
3)"Šampanjakoolitus"
4)"Veinimaitsmise kunst koos juustuga"
5)"Kokteilikoolitus"
6)"Salsa"
7)"Vanalinnamäng Sajandeid Põnev"
8)"Grilling Akvaariumis"
9)"Grilling"
10)"Joogikoolitused - 7 erinevat koolitust"
11)"Kohvi ja cuppingu koolitus"
12)"Klassikaline vitraazh"
13)"Klaasmosaiik tasapinnal ja klaasmosaiik vormil"
14)"Talgikivist esemete valmistamine"
15)''Meditatiivse õlimaali loomine''
16)''Aktimaal"
17)''Keraamika töötuba"
18)''Salongiõhtu Meigi-eri''
19)''Sushi valmistamine kodusel viisil"
20)''Jaapani kodused toidud"
21)''Jaapani teetseremoonia"
22)''Shokolaadi ja trühvlite valmistamise koolitus"
23)''Leivavalmistamise koolitus"
24)''Taimetoidu valmistamine"
25)''Barbeque"
26)''Laste sünnipäevapidu teemal Meigi ABC"
27)''Toidud Eesti mõisate köökidest''
28)''Kontorijooga''
29)''Töövõime taastamine läbi tööpingete vabastamise'' jpm.

Kogu oma sõpruskond või töökollektiiv kokku ning võta meie projektijuhtidega ühendust.
Nende ja kõikide teiste meeleolukate koolituse kohta leiate rohkem infot võrgupaigas www.opetajatemaja.ee. Info tel 615 5162, 554 8856, tiiu@opetajatemaja.ee