Avaleht / uudised / Kasulik Koolitus

Kasulik Koolitus

Alustasime KehaMeeleKooli koolitustega 2013. aasta juulis, so ligi aasta tagasi. Selle aja jooksul on meie koolitusi külastanud pool tuhat inimest üle Eesti. Meie klientideks on olnud äri- ja mittetulundusühingud, asutused ja organisatsioonid, füüsilisest isikust ettevõtjad ning üksikisikud.

Meie nimevalikut – Kasulik Koolitus – toetab hästi ühe osalenu tagasiside: “Väga kasulik koolitus oli, minu elu teeb see nüüd poole lihtsamaks“. Rohkem koolitustel osalenute arvamusi saate lugeda siit. Osavõtjate keskmine hinnang meie koolitustele on kümnesel skaalal üle üheksa.

On südamest hea meel, kui saate meie koolituste abil targemaks ja oskajamaks ehk kui meie koolitused on Teile kasulikud. Samas õpime tänuga igalt koolitusest osavõtjalt.

Lühiülevaade meie koolitustest hetkel:

1. Kodulehe valmistamine WordPressiga. Koolituse tulemusena oskate ilma kõrvalise abita luua sisuka esindusliku kodulehe ja seda edaspidi ise hallata. Koolitus on mõeldud tava-arvutikasutajatele (mitte programmeerijatele). WordPress on tasuta tarkvara.

2. Gmaili ja Google kalendri koolitus. Koolitusel omandate hulgaliselt uusi teadmisi Gmaili keskkonna ja Google kalendri kasutamisest, mis muudavad töötegemise igapäevaselt tõhusamaks ja võimalusterohkemaks. Lisaks selgitan, kuidas Google Groups abil meililiste luua ja hallata. Kõik nimetatud tarkvarad on tasuta.

3. Juhtimiskoolitus “Inimlik juhtimine”. Koolitus annab mõtteid ja julgustust töötajakeskseks juhtimiseks ning mitmekülgseks enesearenduseks. Osalema ootame kõiki huvilisi – eriti neid, kelle tööst sõltub teiste inimeste heaolu. Jagame oma kogemusi ja erinevaid vaatenurki, mida oleme nii juhitöös kui ka isiklikus elus edukalt kasutanud. Koolitus on suvel soodushinnaga!

4. Google dokumendihalduse ja vabavara koolitus. Koolituse tulemusena vabanete dokumentide edasi-tagasi saatmisest meili teel, st saate töötada sama dokumendiga mitmekesi üheaegselt ning jagada dokumente just neile, kellele tarvis. Teil saab olema ligipääs oma töö- ja eradokumentidele mistahes arvutist või nutitelefonist. Eraldi õpime Google vabavara abil küsitluste koostamist. Lisaks tutvustan Google Docs kontoritarkvara, mis on väga sarnane tasulise MS Office kontoritarkvaraga. Kõik nimetatud Google rakendused on tasuta.


5. Esitluste loomine Prezi tarkvaraga. Koolituselt saate oskused luua muljet avaldavaid visuaalseid esitlusi Prezi tarkvaraga, mida saab etteantud tingimustel kasutada ka tasuta. Tavapärase PowerPointi slaidide näitamise asemel muudate oma ettekanded uudseteks ja köitvateks. Lisaks jagan üldisi sisulisi nõuandeid hea esitluse valmistamiseks.

Ootame rõõmuga uusi kohtumisi järgmistel koolitustel!

Asko Uri
KehaMeeleKooli koolitusjuht