Erakool Terviklik Mina

Transpersonaalse psühholoogia ja hüpnoteraapia erakool Terviklik Mina on täiskasvanute rakendusliku psühholoogia õppeasutus.

Humanistidena usume, et igas inimolendis on olemas potentsiaal eneseteostuseks - õnneliku ja rahuldustpakkuva elu loomiseks ja elamiseks. Selle potentsiaali avamiseks on vaja inimesel õppida tundma iseennast, saada teadlikuks oma alateadlikest käitumismustritest, piiravatest uskumustest ja kaitsemehhanismidest – kõigest, mis takistab tal oma tõelise olemuse ja võimete väljendamist. Sellest lähtuvalt oleme koostanud oma õppekavad ja valinud tegutsemispõhimõtted.

Meie õpetamisviis on kogemuslik, terviklik ja kombineeritud, hõlmates väga paljusid psühholoogilisi teooriaid ning tehnikaid, otsides neis alati ühisosa ja laiendades iga üksiku teooria piire. Tegemist on psühholoogia tulevikusuunaga, milles on ühendatud psühholoogia, meditsiin ja filosoofia.

Koolil on hetkel 2 suunda:

1. Hüpnoteraapia-psühholoogia 3-aastane kursus psühholoogiliste nõustajate väljaõppena.

2. Kogemuslikud ja praktilised avatud seminarid-koolitused, mis on suunatud isikliku kasvu toetamiseks kõigile täiskasvanud inimestele ja täiendkoolitusena lapsevanematele, õpetajatele, psühholoogidele, psühhoterapeutidele, nõustajatele, juhtidele – kõigile, kes igapäevaselt tegelevad inimeste õpetamise ja abistamisega.

Selleks, et inimene edukalt ja mõnuga õpiks, peab tal olema huvitav. Me töötame selle nimel, et pakkuda oma õpilastele parimat, mis psühholoogia valdkonnas hetkel maailmas leidub ja toome Eestisse rahvusvaheliselt tunnustatud õpetajad ja oma ala tippspetsialistid-praktikud.

Me tegutseme inimkonna õnnelikuma tuleviku nimel, pakkudes inimteadvust avardavat õppe-ja arengukeskkonda, milles on oluline koht sotsiaalsetel aspektidel – usaldusel, mõistmisel, vastastikusel toetusel ja koostööl.

Erakoolil Terviklik Mina on Eesti Haridus-ja Teadusministeeriumi koolitusluba nr 5794 HTM täiskasvanute tööalase koolituse läbiviimiseks.
Ettevõtte nimiTranspersonaalse psühholoogia ja hüpnoteraapia erakool Terviklik Mina
E-postkoolitus@terviklikmina.ee
Telefon56635777
Kodulehtwww.terviklikmina.ee
AadressAhtri tn 8, 7. korrus, Tallinn, Harjumaa