Avaleht / uudised / Turunduskino - 18.08 Katusekinos

Turunduskino - 18.08 Katusekinos

18. augustil kell 21.00 toimub ESMAKORDSELT EESTIS TURUNDUSKINO, mille raames esilinastuvad kaks turundusalast dokumentaalfilmi. Esmakordselt näidatakse Eesti meediat jahmatanud Winny Puhhi esimese rahvusvahelise pressikonverentsi põhjal tehtud dokumentaali ning sellele järgneb rahvusvaheliselt pärjatud dokumentaalfilmi ART© esilinastus.
Vahepeal on võimalik ka pisut ajusid ragistada Kuuma Tooli workshopis.

Piletid Turunduskino õhtule on saadaval Piletilevis hinnaga 6€, kuid neid on võimalik soetada vaid piiratud koguses. Kes ees, see mees!

Halva ning jaheda ilma korral on tasuta saadaval soojad mugavad fliistekid ning vihmakeebid.

Režisöör Doug Pray ("Surfwise", "Scratch", "Hype!") dokumentaal ART©, mis keskendub reklaamile ja inspiratsioonile, on pärjatud ka Toronto Hot Docs, Sundance Filmfestivali, Atlanta Filmifestivali ja News &Documentary Emmy auhindadega. Film paljastab meie aja parimate reklaamigurude töö ja teadmised - gurude, kes on uskumatult mõjutanud meie kultuuri, kuid on ikkagi vähetuntud oma erialast väljaspool. 1960datel alguse saanud "Loovuse Revolutsioon" tõi pigem keskpärasesse manipulatsiooniga seotud meediamaastikule mässulise ning värskendava tuuleiili. Georg Lois, Mary Wells, Dan Wieden, Lee Clow, Hal Riney ja teised ART© filmis esile tõstetud isiksused on "Just Do It", " I Love NY", "Where's the Beef?", "Got Milk", "Think Different" ja teiste brilliantsete kampaaniate taga. Nad said hakkama miljonite inimeste tähelepanu püüdmise ja nende sügavalt liigutamisega. Need lood visuaalselt kokku panduna TV satelliidi kosmosesse lennutamisega, reklaamitahvlite püstitamisega ja sotsiaalsete ning kultuursete reklaamimõjudega on kui kunsti, äri ja inimemotsioonide plahvatus.

See film valmistab kogenud turundajatele professionaalset äratundmisrõõmu ning alles alustajatele on suurepärane ülevaade turundusse.

Vaata ART© treilerit siit:
https://www.youtube.comwatch?v=hLfvmiB4edI

EESTI ESIMENE TURUNDUSKINO LINNA PARIMA VAATEGA KATUSEKINOS!

20.00 Soovitame parima koha kindlustamiseks saabuda varem!
21.00 Turunduskino sissejuhatus
21.30 Winny Puhh dokumentaal (Ove Musting, 2014)
21.50 Kuum Tool workshop (koolitaja Anu-Mall Naarits)
22.30 ART©