Avaleht / E-õpe / Veebiõpe! 09.10.2023 algab Finantsjuhi koolitusprogramm

Veebiõpe! 09.10.2023 algab Finantsjuhi koolitusprogramm

Koolituse aeg
09.10-18.10.2023
Koolituse hind
1 319 €
Asukoht
Internetis

Lisainfo

Koolituse tutvustus ja käsitletavad teemad

KOOLITUSE EESMÄRK: Koolitusel anname põhjalikud ja kaasajastatud teoreetilised teadmised ja praktilised oskused finantsanalüüsist; äriettevõtte rahavoogude aruande koostamisest ja analüüsist; finantsplaneerimisest ja äriprojektide tasuvusarvutustest; finantsplaneerimise rollist ettevõtte tulemuslikus juhtimises; kuluarvestusest ja hinnakujundusest ning rahvusvahelisest maksundusest.

MIKS KOOLITUS ON VAJALIK?
Põhjalik ja intensiivne „Finantsjuhi koolitusprogramm“ on mõeldud pearaamatupidajatele ja finantsjuhtidele, kes soovivad, kas uuendada või täiendada oma teadmisi finantsjuhtimise valdkonnas. Kuna tehisintellekti pealetung on ka finantsvaldkonnas üsna intensiivne, siis ka raamatupidajalt ja finantsjuhilt ei eeldata enam ammu andmesisestaja ja aruannete rolli täitjat, vaid seda et ta oleks ettevõtte juhile ärinõustaja, eesmärgiga analüüsida ja pakkuda välja võimalike parimaid lahenduskäike. Finantsjuht peaks olema on tulemustele orienteeritud ning väga hea analüüsivõimega, et olla suuteline ettevõtte finantse strateegiliselt ja operatiivselt juhtima ning arendama.

Koolitusel anname põhjalikud ja kaasajastatud teoreetilised teadmised ja praktilised oskused finantsanalüüsist; äriettevõtte rahavoogude aruande koostamisest ja analüüsist; finantsplaneerimisest ja äriprojektide tasuvusarvutustest; finantsplaneerimise rollist ettevõtte tulemuslikus juhtimises ja rahvusvahelisest maksundusest.

Lektorid

Marko Saag, Märt Murd ja Inga Stelmak

Koolituse ajakava

Finantsjuhi koolitusprogramm toimub ajavahemikul 09.10.2023 – 18.10.2023 kell 10.00-17.15.

Sihtgrupp

KOOLITUSELE ON OODATUD EELKÕIGE raamatupidajad, pearaamatupidajad, finantsjuhid ja teised huvilised.

Registreeru koolitusele