Avaleht / Arvutiõpe ja IT / MS Word – esimesed sammud

MS Word – esimesed sammud

Koolituse aeg
25.09.2019
Koolituse hind
149 €
Asukoht
Mehaanika 21, Tallinn, Harjumaa
Koolitaja
Nordic Koolitus

Lisainfo

Koolituse tutvustus ja käsitletavad teemad

Koolitusel alustatakse Wordi tutvustusest ning õpitakse esialgu tundma töökeskkonda, toimimise loogikat ning peamisi töövahendeid. Kõike õpitut rakendatakse ka kohapeal praktikasse, täites nii ühiselt kui ka iseseisvalt erinevaid harjutusi. Koolituse käigus saab õppija praktilised oskused, kuidas igapäevaselt elementaarsel tasemel dokumentidega tööd teha. Koolitus on eelduseks Wordi edasijõudnute koolituse läbimisele.

Koolituse käigus luuakse alus oskustele, millega on koheselt võimalik Wordis tööd alustada, vormistada lihtsamaid dokumente, lisada erinevaid objekte ning teostada korrektset väljaprinti. Lisaks saad kogu koolituse vältel asjakohaseid nõuandeid ning näpunäiteid, kiirklahve ning otseteid, millega oma Wordi kasutamise oskusi veelgi rikastada.

Koolituse teemad

Sissejuhatus ja peamiste töövahenditega tutvumine. Programmi avamine ja sulgemine, dokumentide avamine ja salvestamine. Wordi mallide tutvustus ja dokumendi loomine nende põhjal. Teksti sisestamise võimalused.
Teksti ja lõigu vormindamine. Erinevate kujundusstiilide kasutamine. Joonduste kasutamine. Number- ja täpploetelud.
Piltide ja jooniste lisamine dokumenti. Tabelite lisamine ja muutmine, kujundamine ja paigutamine dokumendis. Muude objektide lisamine.
Dokumendi printimiseks ette valmistamine. Õigekirja kontroll. Lehekülje häälestus. Printimise eelvaade. Printeri leidmine ja lisamine. PDF-printeri kasutamine.

Koolituse hinnale lisandub km.

Lektorid

Madis Roosalu

Koolituse ajakava

09.00-16.30

Sihtgrupp

Koolitus on mõeldud kõigile, kes soovivad tundma õppida tekstitöötluse programmi MS Word võimalusi.

Registreeru koolitusele