Avaleht / Arvutiõpe ja IT / MS PowerPoint – esimesed sammud

MS PowerPoint – esimesed sammud

Koolituse aeg
27.09.2019
Koolituse hind
149 €
Asukoht
Mehaanika 21, Tallinn, Harjumaa
Koolitaja
Nordic Koolitus

Lisainfo

Koolituse tutvustus ja käsitletavad teemad

Koolitusel alustatakse PowerPointi tutvustusest ning õpitakse esialgu tundma töökeskkonda, toimimise loogikat ning millist liiki esitlusi enam kasutatakse. Uurime, milliseid võimalusi PowerPoint pakub ning kuidas luua uusi ja kaasa haaravaid esitlusi. Alustame slaidide ja tekstide lisamisest ning liigume sammhaaval edasi erinevate objektide lisamiseni ja esinemise ettevalmistamiseni. Samuti uurime, millised on esitluse koostamisel ja esinemisel olulisemad reeglid ja head tavad.

Koolituse käigus luuakse alus oskustele, millega on koheselt võimalik PowerPointis tööd alustada, koostada lihtsamaid esitlusi, lisada neile erinevaid objekte ning valmistuda esinemiseks. Lisaks saad kogu koolituse vältel asjakohaseid nõuandeid ning näpunäiteid, kiirklahve ning otseteid, millega oma PowerPointi kasutamise oskusi veelgi rikastada.

Koolituse teemad

Sissejuhatus ja peamiste töövahenditega tutvumine. Programmi avamine ja sulgemine, esitluste avamine ja salvestamine. Kujundusmallide tutvustus ja esitluses kasutamine.
Slaidide lisamine ja paigutused. Piltide ja jooniste lisamine. Tabelite lisamine. Päised ja jalused. Slaidinumbrid.
Erinevate kujunduste rakendamine. Kohandatud kujundusmallide kasutamine. Slaididele lihtsamate üleminekute ja animatsioonide lisamine. Head tavad ja nende rakendamine.
Esitluse ülevaatamine, õigekirja kontroll. Esinemise ettevalmistamine ja väljatrüki teostamine.

Koolituse hinnale lisandub km.

Lektorid

Madis Roosalu

Koolituse ajakava

09.00-16.30

Sihtgrupp

Kõik, kes soovivad tundma õppida esitlusprogrammi MS PowerPoint võimalusi.

Registreeru koolitusele