Avaleht / Arvutiõpe ja IT, Finantsjuhtimine ja raamatupid..., Sekretäri- ja ametnikutöö, Turundus, müük / Exceli meistriklass: andmeanalüüs ja funktsioonid

Exceli meistriklass: andmeanalüüs ja funktsioonid

Koolituse aeg
31.10-01.11.2019
Koolituse hind
249 €
Asukoht
Mehaanika 21, Tallinn, Harjumaa
Koolitaja
Nordic Koolitus

Lisainfo

Koolituse tutvustus ja käsitletavad teemad

Koolituse teemad

Sissejuhatus andmetabelitesse ja andmeanalüüsi. Tabelite loomine ja struktuur. Andmete korrastamine, auditeerimine ja kontroll. Sorteerimine ja ADVANCED filtri kasutamine.

Valemite ja funktsioonide toimimise loogika, ühendamine, lühendamine ja pesastamine. Peamised otsingu-ja viitefunktsioonid (VLOOKUP, INDEX, MATCH, OFFSET jne), loogika-, finants- ja aja funktsioone( IF, AND, OR, PMT, FV, PPMT, IPMT, DATE, WORKDAY jne) kasutamine.

PivotTabel´i kasutamine andmete analüüsimisel ja kokkuvõtete tegemisel. Andmete grupeerimine ja väljade seadistamine. Arvutatud väljade- ja üksuste loomine valemite abil. Sisseehitatud analüüsimeetodite rakendamine. Aruande vormistamine GETPIVOTDATA funktsiooni abil. PivotChart diagramm.

Andmetabelite võrdlemine ja ühendamine Fuzzy Lookup töövahendi abil. Ülevaatlikult: andmetabelite haldamine, sidumine ja ettevalmistamine ning analüüsimine PowerPivot abil; päringute loomine ja andmete importimine PowerQuery abil.

Koolituse hinnale lisandub km.

Lektorid

Jaan Vaabel

Koolituse ajakava

09.00-16.30

Sihtgrupp

Koolitus on mõeldud edasijõudnud Exceli kasutajatele, sh näiteks analüütikutele, finants-ja müügiinimestele, raamatupidajatele.

Registreeru koolitusele