Avaleht / E-õpe / E-õpe: Tabeltöötlus ja arvutused Excel 2013 põhjal

E-õpe: Tabeltöötlus ja arvutused Excel 2013 põhjal

Koolituse aeg
Aastaringselt
Koolituse hind
50 €
Asukoht
Internetis
Koolitaja
IT Koolitus

Lisainfo

Koolituse tutvustus ja käsitletavad teemad

Juhendamisega e-koolituse läbimise tulemusena oled omandanud teadmised tabeltöötlusest, valemitest, andmeanalüüsist Excel 2013-s. Excel on populaarne rakendus Office 2013 rakenduste perekonnas, mis võimaldab sul tõhusalt andmetega töötada. Tegemist on väga võimalusterohke rakendusega, mille oskuslikul kasutamisel säästad oluliselt aega andmetega töötamisel ja nende esitlemisel. Excel ühildub suurepäraselt kõikide teiste Office rakendustega, mistõttu on see asendamatu töövahend kontoritöös ja isiklikus asjaajamises.

E-koolitusel käsitletavate teemade läbimine võimaldab oluliselt tõhusamalt töötada Exceliga ja rakendada olemasolevaid vahendeid paremini. Materjalidesse on koondatud enimkasutatavad käsud ja tegevused, kuid lisaks veel soovitused ja nipid töö veelgi efektiivsemaks muutmiseks. E-koolitus sisaldab teoreetilist materjali ja õppevideoid koos juhendamisega. Tekstipõhine materjal on täiendatud juhendpiltidega, et aidata leida menüünupp, käsk vms. Õppevideod on suurepärane võimalus omandada teadmised koos selgitustega, saad videoid vaadata korduvalt, panna pausile, kerida edasi ja tagasi - täpselt nii nagu vajadus on.

Enesekontrolli testiküsimused võimaldavad sul koheselt mõõta oma teadmisi, et hinnata oma õppimist. Kui mõningates valdkondades on teadmisi vaja veel täiendada, siis saad tagasi pöörduda õppematerjali juurde, et uuesti üle korrata.

E-koolitus sisaldab harjutusülesandeid, et võimaldada sul omandatud teadmisi praktiseerida. Harjutusülesannetele annab juhendaja tagasisidet, abistab probleemide puhul ja pakub välja lahendusi.

E-koolitusel sisalduv Office terminoloogia (nuppude nimetused) on kahes keeles (eesti ja inglise), seega saad e-koolitust väga hästi kasutada nii eestikeelse kui ka inglisekeelse Outlooki olemasolul.

Lektorid

Erinevad lektorid

Koolituse ajakava

Exceli töökeskkond
Exceli akna komponendid
Põhitöövahendid
Veergudes juba leiduvate väärtuste automaatne kordamine
Töö akendega

Peamised töövõtted
Andmete sisestamine, muutmine ja kustutamine
Andmejadade sisestamine
Andmete liigutamine ja kopeerimine

Töölehed
Töölehtede valimine
Töölehtede loomine
Töölehtede kustutamine
Töölehtede liigutamine
Töövihikud

Mallid
Õigekirja kontrollimine

Andmete sorteerimine ja filtreerimine
Kohandatud autofilter
Dublikaatväärtuste eemaldamine

Kujundamine
Andmete kujundamine
Lahtrite kujundamine
Töölehtede kujundamine
Tingimuslik kujundamine

Töö valemitega
Lahtritele viitamine
Valemi liigutamine ja kopeerimine
Valemi tulemuse kopeerimine
Protsentarvutuse alused

Funktsioonide kasutamine
Töölehefunktsioonide kasutamine
Matemaatikafunktsioonid
Finantsfunktsioonid
Loogikafunktsioonid
Otsingufunktsioonid
Ajafunktsioonid

Diagrammid
Diagrammide loomine
Diagrammide liigid
Minigraafikad
Makrod

Printimine

Sihtgrupp

E-koolitus on mõeldud kõikidele, kes töö- või isiklikus elus vajavad praktilisi oskusi Excel 2013 kasutamise kohta. E-koolitus sobib õppijale, kes soovib oma õppimisprotsessi ise juhtida õppides soovitud ajal ja kohas.

Registreeru koolitusele