Avaleht / E-õpe / E-õpe: Programmeerimine Java keelega

E-õpe: Programmeerimine Java keelega

Koolituse aeg
Aastaringselt
Koolituse hind
129 €
Asukoht
Internetis
Koolitaja
IT Koolitus

Lisainfo

Koolituse tutvustus ja käsitletavad teemad

E-kursuse eesmärk on anda õppijatele piisav oskusteave, et iseseisvalt kasutada Java programmeerimiskeelt. E-kursus sisaldab 18 peatükki, mis sisaldavad nii teooriat kui ka harjutusülesandeid.

Java on platvormist sõltumatu objekt-orienteeritud programmeerimiskeel. Java eelised teiste programmeerimiskeelte ees on lai levik (serveritest kuni nutitelefonideni), lai põhjalikult dokumenteeritud teekide kogu, automaatne mäluhaldus ja suur kasutajaskond.

E-kursus koosneb kaheksateistkümnest peatükist, mis sisaldavad teooriat, programmeerimisülesandeid (47 tk) ja valikvastusega harjutusküsimusi (124 tk).

Lektorid

e-õpe

Koolituse ajakava

E-kursuse lõpetades osalejad:
teavad ja oskavad kasutada järgnevaid tegureid Java programmeerimiskeeles: eessõnad, algoritmid, tüübid, muutujad, avaldused ja plokid
teavad ja oskavad kasutada massiive
oskavad Jaa programmeerimiskeele kontekstis püstitada probleemi, analüüsida probleemi, disainida ja kodeerida algoritme ning neid testida
oskavad kasutada pakette
tunnevad ära erandid ning oskavad nendega toimetada

Sihtgrupp

IT-spetsialistid ja programmeerijad, kes oma igapäevatöös puutuvad kokku Java programmeerimiskeelega ning soovivad omada põhjalikumaid teadmisi.

Registreeru koolitusele