Avaleht / E-õpe / E-õpe: Esitluste koostamine PowerPoint 2013 põhjal

E-õpe: Esitluste koostamine PowerPoint 2013 põhjal

Koolituse aeg
Aastaringselt
Koolituse hind
50 €
Asukoht
Internetis
Koolitaja
IT Koolitus

Lisainfo

Koolituse tutvustus ja käsitletavad teemad

Juhendamisega e-koolituse läbimise tulemusena oled omandanud teadmised esitluste loomisest, esitluste kujundamisest ja esitlemisest PowerPoint 2013-s. PowerPoint on populaarne rakendus Office 2013 rakenduste perekonnas, mis võimaldab sul professionaalse välimusega esitlusi luua. Tegemist on väga võimalusterohke rakendusega, mille oskuslikul kasutamisel on tulemuseks pilkupüüdvad ja köitvad esitlused esitlemiseks ja ka välja printimiseks. PowerPoint ühildub suurepäraselt kõikide teiste Office rakendustega, mistõttu on see asendamatu töövahend kontoritöös ja isiklikus asjaajamises.

E-koolitusel käsitletavate teemade läbimine võimaldab oluliselt tõhusamalt töötada PowerPointiga ja rakendada olemasolevaid võimalusi paremini. Materjalidesse on koondatud enimkasutatavad käsud ja tegevused, kuid lisaks veel soovitused ja nipid töö veelgi efektiivsemaks muutmiseks. E-koolitus sisaldab teoreetilist materjali ja õppevideoid koos juhendamisega. Tekstipõhine materjal on täiendatud juhendpiltidega, et aidata leida menüünupp, käsk vms. Õppevideod on suurepärane võimalus omandada teadmised koos selgitustega, saad videoid vaadata korduvalt, panna pausile, kerida edasi ja tagasi - täpselt nii nagu vajadus on.

Enesekontrolli testiküsimused võimaldavad sul koheselt mõõta oma teadmisi, et hinnata oma õppimist. Kui mõningates valdkondades on teadmisi vaja veel täiendada, siis saad tagasi pöörduda õppematerjali juurde, et uuesti üle korrata.

E-koolitus sisaldab harjutusülesandeid, et võimaldada sul omandatud teadmisi praktiseerida. Harjutusülesannetele annab juhendaja tagasisidet, abistab probleemide puhul ja pakub välja lahendusi.

E-koolitusel sisalduv Office terminoloogia (nuppude nimetused) on kahes keeles (eesti ja inglise), seega saad e-koolitust väga hästi kasutada nii eestikeelse kui ka inglisekeelse PowerPointi olemasolul.

Lektorid

Veronika Tuul

Koolituse ajakava

Sissejuhatus PowerPointi
Töö alustamine
Nõuanded hea esitluse loomiseks
Menüülint
Klahvikombinatsioonid

Slaidid
Uue slaidi lisamine
Slaidi kopeerimine
Päise ja jaluse lisamine

Tekst esitluses
Teksti lisamine ja vormindamine
Kujundite lisamine
Teksti sisestamine Liigendusvaates
Tekstivälja kasutamine
Teksti kujundamine juhtslaididel

Pildi lisamine
Piltide lisamine veebist
Pildi muutmine
SmartArt
Diagrammid

Tabelid esitluses
Tabelisse ridade ja veergude lisamine
Lahtrite ühendamine ja jagamine
Ridade ja veergude kustutamine

Slaidiüleminekud
Animatsioonid
Esitluseks ette valmistumine
Esinejavaade

Prindi eelvaade ja printimiskeskus
Printimine
Ettekandemärkmete printimine

Sihtgrupp

E-koolitus on mõeldud kõikidele, kes töö- või isiklikus elus vajavad praktilisi oskusi PowerPoint 2013 kasutamise kohta. E-koolitus sobib õppijale, kes soovib oma õppimisprotsessi ise juhtida õppides soovitud ajal ja kohas.

Registreeru koolitusele