Avaleht / E-õpe / E-õpe: Esitlustarkvara PowerPoint 2010

E-õpe: Esitlustarkvara PowerPoint 2010

Koolituse aeg
Aastaringselt
Koolituse hind
50 €
Asukoht
Internetis
Koolitaja
IT Koolitus

Lisainfo

Koolituse tutvustus ja käsitletavad teemad

Koolituse eesmärgiks on anda osalejatele võimalus omandada põhiteadmised ja –oskused, et iseseisvalt alustada tööd PowerPoint 2010. Koolitus sobib nii päris algajale PowerPoint kasutajale kui ka kasutajale, kes on kasutanud PowerPoint varasemaid versioone ja soovib oma teadmisi ja oskusi uuendada.

E-koolitusel käsitletakse teemasid, mis võimaldavad tõhusalt töötada PowerPoint rakendusega, materjalidesse on koondatud enimkasutatavad käsud ja tegevused, kuid lisaks veel soovitused ja nipid töö veelgi efektiivsemaks muutmiseks.

E-koolitusel on lisaks teooriamaterjalidele ka enesekontrolli testiküsimused ja harjutused. Enesekontrolli testiküsimused võimaldavad õppijal koheselt aru saada oma teadmiste tasemest antud teemavaldkonnas. Harjutused on praktilist laadi ning nende eesmärgiks on anda õppijal võimalus omandada praktilised oskused rakenduse kasutamiseks. Õppija sooritab harjutused iseseisvalt, e-koolituse juhendaja annab tehtud töödele tagasisidet ning abistab ka õppijat koolituse käigus.

Lektorid

e-õpe

Koolituse ajakava

Töökeskkond
Uue esitluse loomine
Töö tekstidega
Töö kujunditega
Numbrid esitluses
Päis ja jalus
Skeemid ja diagrammid
Eriefektid
Esitluseks ettevalmistamine
Printimine

Sihtgrupp

Kõik uued PowerPointi kasutajad

Registreeru koolitusele