Avaleht / E-õpe / E-õpe: E-kirjade, kalendri, tööülesannete ja kontaktide haldamine Outlook 2013 põhjal

E-õpe: E-kirjade, kalendri, tööülesannete ja kontaktide haldamine Outlook 2013 põhjal

Koolituse aeg
Aastaringselt
Koolituse hind
50 €
Asukoht
Internetis
Koolitaja
IT Koolitus

Lisainfo

Koolituse tutvustus ja käsitletavad teemad

E-koolituse läbimise tulemusena oled omandanud teadmised e-posti ja kalendri haldusprogrammist Outlookist. Outlook on populaarne rakendus Office 2013 rakenduste perekonnas, mis võimaldab sul hallata e-kirju, kalendrit, kontakte, tööülesandeid. Outlook ühildub suurepäraselt kõikide teiste Office rakendustega, mistõttu on see asendamatu töövahend kontoritöös ja isiklikus asjaajamises.

E-koolitus sisaldab teemasid e-kirja, tööülesannete, kalendri, kontaktide, kiirtoimingute kohta. Käsitletavate teemade läbimine võimaldab oluliselt tõhusamalt töötada Outlookiga ja rakendada olemasolevaid võimalusi paremini. Materjalidesse on koondatud enimkasutatavad käsud ja tegevused, kuid lisaks veel soovitused ja nipid töö veelgi efektiivsemaks muutmiseks. E-koolitus sisaldab teoreetilist materjali ja õppevideoid koos juhendamisega. Tekstipõhine materjal on täiendatud juhendpiltidega, et aidata leida menüünupp, käsk vms. Õppevideoid on kokku 13 ja neis juhendab IT Koolituse koolitaja Jaan Vaabel ekraanivideo abil nuppude ja käskude kasutamist. Õppevideod on suurepärane võimalus omandada teadmised koos selgitustega, saad videoid vaadata korduvalt, panna pausile, kerida edasi ja tagasi - täpselt nii nagu vajadus on.

Enesekontrolli testiküsimused võimaldavad sul koheselt mõõta oma teadmisi, et hinnata oma õppimist. Kui mõningates valdkondades on teadmisi vaja veel täiendada, siis saad tagasi pöörduda õppematerjali juurde, et uuesti üle korrata.

E-koolitusel sisalduv Office terminoloogia (nuppude nimetused) on kahes keeles (eesti ja inglise), seega saad e-koolitust väga hästi kasutada nii eestikeelse kui ka inglisekeelse Outlooki olemasolul.

Lektorid

Veronika Tuul

Koolituse ajakava

E-kiri
E-kirja lugemine
E-kirjale vastamine
Allkirja koostamine
Kontorist väljas abimees
E-kirjade haldamine reeglite abil

Tööülesanded
Uute tööülesannete loomine
Tööülesannete delegeerimine

Kalender
Kalendri otsimine, jagamine
Kalendriõiguste muutmine
Kohtumiste lisamine
Sündmuste lisamine

Kiirtoimingud

Inimesed ehk kontaktid
Uue kontakti loomine
Kontakti loomine vastuvõetud meilisõnumi saatja alusel

Printimine
E-kirjade printimine
Kalendri printimine
Kontakti printimine

Sihtgrupp

E-koolitus on mõeldud kõikidele, kes töö- või isiklikus elus vajavad praktilisi oskusi Outlook 2013 kasutamise kohta. E-koolitus sobib õppijale, kes soovib oma õppimisprotsessi ise juhtida õppides soovitud ajal ja kohas.

Registreeru koolitusele