Tercare OÜ

Tercare OÜ alustas oma tegevust 2007 aasta juunis ja ettevõtte põhiliseks tegevusvaldkonnaks on nõustamine, koolitused ja konsultatsioonid. Karjäärinõustamise valdkonnas olen tegutsenud 1999 aastast alates kuni tänaseni. Aastatel 1999-2010 töötasin maakondliku noorte nõustamiskeskuse juhi ja karjäärinõustajana. Täiskasvanute nõustamise ja koolitamisega alustasin samuti 1999 aasta septembrist ning teen seda tänaseni.

Minu jaoks on esmatähtsad Eestimaa inimesed ning nende heaolu ja seetõttu olengi keskendunud erinevates sotsiaalvaldkonna projektides ja ettevõtmistes osalemisele, õpetamisele ning nõustamisele. Mu südamealaks on karjäärinõustamine ja sellega seotud teemad. Olen läbi viinud erinevate koostööpartneritega aastate jooksul väga palju motivatsiooni- ja toimetulekukoolitusi, karjäärivaldkonna koolitusi, klienditeenindajatele, ettevõtjatele, töötutele ja töötavatele täiskasvanutele ning pedagoogidele suunatud koolitusi. Inimesed, kellega olen koostööd teinud ja keda olen nõustanud- õpetanud, on jäänud väga rahule ning see ongi tegelikult parim tagasiside ühe koolitaja ja nõustaja tööle.

Tercare OÜ on olnud koolitajana, karjäärinõustajana, metoodiliste materjalide koostaja ja autorina koostööpartneriks Sihtasutusele Innove, Eesti Töötukassale, Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutusele Meie Inimesed, Sihtasutusele Andras, Eesti üldhariduskoolidele ja kutseõppeasutustele, kohalikele omavalitsustele, MTÜ Partnerlusele, Sinu Koolituspartner OÜ-le ja ka paljudele teistele ettevõtetele, asutustele, seltsidele, ühingutele. Terje Paes on MTÜ Tugiteenuse üks asutajaliikmetest ja juhatuse liige.

Tercare OÜ-le on Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt väljastatud järgmised koolitusload:

Tugiisiku koolitus
Lapsehoidja koolitus
Karjäärikoordinaatori koolitus
Motivatsioonikoolitus
Klienditeenindaja koolitus
Ettevõtluskoolitus

Sellelt kodulehelt leiad infot Tercare OÜ poolt pakutavate erinevate nõustamiste, koolituste, koolituskeskuse ruumide rentimisvõimaluste ja infot käimasolevate tegevuste, koostööpartnerite ning metoodiliste materjalide kohta.

Meeldivat koostööd ja head soovides

Terje Paes
Ettevõtte nimiTercare OÜ
E-posttercare@gmail.com
Telefon5289151
Kodulehtwww.tercare.ee
AadressRosma küla, Põlva vald Muinasmetsa talu, Põlva, Põlvamaa