IT Koolitus

IT Koolitus on tegijate kohtumispaik!

Oleme uhked, et just meie juures vahetavad teadmisi ja kogemusi oma valdkonna tõelised talendid, seda juba 1995. aastast alates.Meie juures hangitud vaimuvara ja oskused on alati kõrgelt hinnas, tagavad suurema konkurentsivõime ning aitavad Sind töös ja elus edasi.

Aastakümnete pikkune kogemus, parimad koolitajad, pühendunud meeskond ja mõnusalt kiire ning lihtne asjaajamine on teinud meist eelistatud koolituspartneri nii suurtele kui ka väikestele organisatsioonidele. Tulenevalt oleme kasvanud juhtivaks info- ja kommunikatsioonitehnoloogia koolitusteenuse pakkujaks Baltikumis.

Meie missioon on võimaldada parimat IT täiendõpet. Meie visioon on olla alati eelistatuim IT koolituspartner - kui vajad IT koolitust, siis valid IT Koolituse.

Teeme Sinust tegija!

IT Koolitus on Eestis Microsoft Gold Learning Partner, EC-COUNCIL akrediteeritud koolituskeskus (ATC) ja ORACLE Silver Partner.
Eksamikeskuses pakume Prometric, Pearson VUE, EPSO, Kryterion ja ECDL sertifitseerimisteenuseid.
IT koolitus on Eesti Töötukassa poolt kinnitatud koolitusettevõte, kus töötuna arvel olevad inimesed saavad tõsta oma teadmisi erinevate arvutiprogrammide kasutamiseks, täiendada IT valdkonna ametioskusi ja sooritada eksameid.
Ettevõtte nimiÄripäev AS
E-postkursus@koolitus.ee
Telefon6 181 720
Kodulehtwww.koolitus.ee
AadressLõõtsa 8, Tallinn, Harjumaa