Go Hotel Shnelli

Go Hotel Shnelli on uus modernne personaalse ja sõbraliku teenindusega hotell.
Hotellis on 7 korrust ja 124 numbrituba neist 120 kahekohalist, 2 peretuba ja 2 ühekohalist tuba erivajadustega klientidele. Eraldi numbritoad on mittesuitsetajatele, allergikutele ja erivajadustega inimestele.

Kõikides tubades on SAT-ühendusega televiisor, otsevalimisega telefon, tasuta traadita internetiühendus, parkettpõrand ja dušš.

Klientidel on võimalus valida kahe erineva vaatega tubade vahel – Superior ehk vaade kaunile vanalinnale ning Snelli tiigile või Standard ehk vaade ajaloolisele raudteele.

Go Hotel Shnellis on Tallinna üks omanäolisemaid nõupidamisruume: Taisi Kadariku ja Mati Karmini kujundatud kuni 36-kohaline Nõupidamisvagun! Ruumi välisvaade on justkui rongivagun, kergelt roostes seinte ning kriimus akendega. Ent sees avaneb teile värske saal päevavalguse, konditsioneeri ning kaasaegsete tehniliste lahenduste ning erinevate paigutusvõimalustega.

Go Hotel Shnelli Nõupidamisvagun on 40 m2 suur, seega ideaalne väiksemateks seminarideks,
nõupidamisteks, toote-esitlusteks või koolitusteks.

Lisaks hotellitubadele ja nõupidamissaalile leiab meie majast veel 120 kohalise hubase kaminasaaliga restoran Traveli, Spalife Shnelli Day Spa & Salon, reisibüroo, postkontori ja pangakontori.
Ettevõtte nimiGo Hotel Shnelli
E-postraigo.triik@gohotels.ee
AadressToompuiestee 37, Tallinn, Harjumaa