Baltic Tours Messireisid

Teadlikkus tagab tänapäeval konkurentsieelise. Sellepärast ongi Baltic Tours loonud Messireiside täisteenuse kõigile ettevõtjatele, kes peavad olema kohal, kui kohtuvad oma ala professionaalid. Enam ei pea Te tegelema kiireima lennuühenduse, kvaliteetseima öömaja ja õigeaegse messipiletite otsimisega, sest meie kogenud ja abivalmid reisikonsultandid teevad seda Teie eest. Majutuse ja messipiletite broneerimine ning kõigi transpordiküsimuste lahendamine sihtkohas on enimnõutud teenused, mida meissireiside raames pakume.

Et äri läheks edukalt, pole midagi tähtsamat, kui olla kursis oma ala tipptegijate saavutustega. Iga päev toimub maailmas kümneid erinevaid messe, kus kohtuvad tippspetsialistid, trendiloojad ja teerajajad. Olgu sihtkohaks Aeroobikamess Riminis, kus saavad kokku fitness-maailma kaunid tipp-tegijad, või mööblimess Pariisis, kus üle 40000 külastaja on imetlemas geniaalseimate disainerite loomingut, või hoopis septembris toimuv Motor Show Frankfurdis, kus autotööstuse gigandid demonstreerivad oma uusi mudeleid – meie jaoks on oluline, et Teie messireisid ning kohtumised sujuksid muretult ja probleemivabalt.
Baltic Toursiga reisides ei saa Te pettuda - Baltic Tours teab, kuhu viib. Oleme terviklikke reisilahendusi pakkunud alates 1989. aastast. Aastatega tekkinud kogemused ja stabiilne partnerite andmebaas on väärtused, millele saame alati kindlad olla. Ja loomulikult on meie vankumatu positsioon Eesti reisibüroode esikolmikus saanud võimalikuks tänu loojaalsetele klientidele, kes teavad meid, kui Baltimaade usaldusväärseimat reisikorraldajat.
Ettevõtte nimiBaltic Tours Messireisid
E-posttriin.kallas@baltictours.ee
AadressPikk 31, Tallinn, Harjumaa